Omschrijving
In het hart van het centrum van Schagen bieden wij u dit ruime 3-kamerappartement met garage (circa 35 m²) en ruim dakterras (circa 78 m²) aan.
Uitkijkend over de Gedempte Gracht en de Laan woont u hier echt middenin het bruisende centrum van Schagen met alle voorzieningen op loopafstand. Het appartement beschikt over een zeer sfeervolle living door de erker met authentieke glas-in-loodramen. Aan de achterzijde de woonkeuken met hier een complete keuken. Verder beschikt het appartement op de 2e verdieping over 2 royale slaapkamers en een moderne badkamer.
Het appartement heeft als groot pluspunt aan de achterzijde een ruim dakterras van circa 78 m² waar u in alle rust de hele dag kunt genieten van een plekje in de zon of schaduw. Parkeren doet u op eigen terrein in de garage. Dit prachtige appartement is zeer netjes bewoond en onderhouden waardoor je er direct heerlijk kan gaan wonen.
Het geveltje van het appartement is nog de authentieke gevel van “Theater Royal” de voormalige bioscoop van Schagen. Het appartement en de garage zijn bereikbaar via ’t Vosje. Bent u op zoek naar een royaal appartement middenin het gezellige centrum van Schagen, dan moet u hier zeker een kijkje komen nemen. Bel voor een bezichtiging naar makelaar Kim Boontjes 06 11 79 99 61. Voor een eerste impressie kijkt u alvast op www.tvosje22.nl.
Indeling begane grond
De toegang tot appartement wordt verschaft via een afgesloten hal. Hier treft u de intercominstallatie, de brievenbus en de trap naar de 1e verdieping welke uitkomt op het dakterras. Het appartement beschikt over een eigen berging/garage op de begane grond.
Indeling appartement
Vanuit de entree heeft u een overdekte toegang tot het dakterras. Vanaf het dakterras komt u bij de woning. U komt binnen in de hal met garderoberuimte en de aansluitingen voor de wasmachine en de droger. Vervolgens komt u in de woonkeuken. De keuken is geplaatst in hoekopstelling en voorzien van de nodige inbouwapparatuur. Vanuit de keuken kijkt u uit over het royale dakterras. Aan de voorzijde treft u de woonkamer met uitzicht over de gezellige winkelstraten beneden. De raampartijen in de woonkamer hebben nog de originele glas-in-loodramen.
Vanuit de living is de gang met toiletruimte en de trap naar de 2e verdieping toegankelijk.
Een grote lichtkoepel (vernieuwd in 2022) zorgt voor natuurlijk lichtinval.
2e Verdieping
Middels een vast trap komt u op de 2e verdieping. Vanaf de overloop heeft u toegang tot 2 ruime slaapkamers en de modern ingerichte badkamer.
De slaapkamer aan de voorzijde heeft verschillende inbouwkasten en toegang tot het balkon aan de voorzijde. De slaapkamer aan de achterzijde heeft ook inbouwkasten en toegang tot een dakterras.
De badkamer is volledig betegeld en voorzien van douche en wastafelmeubel.
Bijzonderheden
3- Kamer maisonnette met dakterras en garage middenin het centrum van Schagen
Volledig geïsoleerd
Verwarming en warmwater middels cv-installatie uit 2020
Energielabel C
Slapende Vereniging van Eigenaren
Alle voorziening op loopafstand
Woonoppervlakte circa 91 m²
Dakterras van circa 78 m²
Garage/berging circa 35 m²
Inhoud circa 376 m³
Lees de volledige omschrijving